در پی ترور دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشور، شهید محسن فخری‌زاده

پیام حجت الاسلام ابراهیمی نژاد مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت

بسمه تعالی

پیام تسلیت حجت الاسلام ابراهیمی نژاد مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه علم و صنعتدانشمند هسته ای دکتر محسن فخری زادهسلام استادان و فرهیختگان
شهادت جناب دکتر محسن فخری زاده که یکی ازمفاخر، متفکرین ودانشمندان علوم و فنون پیشرفته کشور محسوب می شدند را محضر امام عصر (عج) و نائب برحقش امام خامنه ای ، ملت شریف ایران و جامعه علمی کشور تبریک و تسلیت گفته و امیدوارم خون پاک این عزیز پایه های لرزان نظام استکبار به ویژه آمریکا واسرائیل را هر چه زودتر فرو ریزد آنچه در این برهه حساس باید مدنظر باشد.

درک صحیح و واقعی از شرایط حساس منطقه و جهان است بدون تردید نظام شیطانی استکبار چشم دیدن پیشرفت سریع ایران در عرصه های مختلف علوم و فنون نوین را ندارد وبی وقفه در فکر ضربه زدن و ایجاد وقفه در حرکت علمی کشور است. و تکلیف جامعه علمی کشور و همه دانشگاهیان تلاش مستمر و جدی در این مسیر است. دشمن بداند که شاگردان شهید فخری زاده با الهام از خون پاک آن شهید لحظه ای در فتح قله های علم و فن آوری درنگ نخواهند کرد.

ما تا نابودی نظام شیطانی آمریکا و ولد نامشروعش اسرائیل کودک کش و غاصب و رسوایی هم پیمانان منطقه ای آنان و نجات مظلومان عالم از چنگال آنان و رهایی بشریت از ظلم این جنایتکاران آرام و قرار نخواهیم داشت.  تفاله های آنان در داخل کشور که برای بقای خود در کشور تلاش مذبوحانه نموده و چشم به ارتباط با سران استکبار دوخته اند بدانند پیروان مکتب سرخ عاشورا با حسین علیه السلام پیمان خون بسته اند.

لازم است در این شرایط سر نوشت ساز استادان فرهیختگان دانشگاهها با حضور و بروز روحیه انقلابی ضمن محکومیت این عمل؛ بر ادامه حرکت علمی و وظیفه سنگین مجامع دانشگاهی تاکید نمایند. بدون تردید دانشگاه علم وصنعت ایران که همواره در مسیر عزت و پایداری، هم سابقه علمی دارد هم سابقه انقلابی باید پیشتاز و سر آمد باشد.

چشم همه ملت ایران به مسئولان کشور دوخته شده و منتظر انتقامی سخت و متناسب با این جنایت می باشند. درخاتمه برای آن عزیز، علو درجات و برای همگان عاقبت بخیری و سر بلندی را از درگاه الهی خواستارم.
امین یا رب العالمین

احمد ابراهیمی نژاد
مسئول دفترنهادنمایندگی مقام معظم رهبری
در دانشگاه علم وصنعت ایران

بیانات تامل برانگیز شهید والامقام، دانشمند هسته ای و دفاعی حاج محسن فخری زاده