جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه علم و صنعت با حضور اعضاء هیئت علمی خانم دانشگاه علم و صنعت، دبیر هم اندیشی اساتید و مسئول نهاد رهبری برگزار شد.

نشست هم اندیشی اساتید خانم در روز دوشنبه ۳۰ آبان بعد از نماز ظهر در سالن جلسات ساختمان 15 خرداد با رویکرد تکریم اعضاء هیئت علمی خانم به همت دفتر نهاد رهبری دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام شریف با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، لزوم پیگیری روند برنامه های عادی دانشگاه را مطرح نمودند.

ایشان با توجه به موقعیت بانوان در عرصه خانواده و فعالیتهای اجتماعی این نکته را متذکر شدند که باید به وظایف متعدد خانمها در خانواده و فعالیتهای علمی و اجتماعی که بر دوش آنها هست توجه کرد و طبق این حجم فعالیت برایشان کار تعریف شود.

در ادامه این جلسه نکاتی پیرامون نیازهای خاص اساتید خانم توسط شرکت کنندگان جلسه مطرح شد.

اساتید به مسایل و مشکلات فضای کلاسهای درس خود در این روزها اشاره نمودند و از مسئولین دانشگاه خواستند پیرامون وقایع دانشگاه، تبیین صورت گیرد به دلیل اینکه دانشجویان و خانواده آنها برای حل مسائل پیش آمده در عرصه دانشگاه به اساتید مراجعه می کنند تا از وقایعی که در دانشگاه اتفاق می افتد اطلاع یابند.

در ادامه اساتید پیشنهادهایی جهت بهبود فضای علمی دانشگاه و ایجاد شور و هیجان در عرصه دانشگاه بیان نمودند.

مسئول نهاد رهبری هم به سوالات مطرح شده توسط اساتید به شکل مصداقی پاسخ گفتند و از اساتید خواستند هر موضوعی که باعث دغدغه و نگرانی شان هست به طور مستقیم منتقل شود تا ایشان از مسئولین مربوطه پاسخ مناسب را دریافت و به اساتید ارائه نماید.

برگزاری جلسه هم اندیشی با حضور اعضاء هیئت علمی خانم دانشگاه علم و صنعت و حجت الاسلام شریف اصفهانی نماینده نهاد رهبری دانشگاه علم و صنعت
هم اندیشی اساتید خانم دانشگاه علم و صنعت با حضور اعضاء هیئت علمی و حجت الاسلام شریف اصفهانی نماینده نهاد رهبری دانشگاه علم و صنعت
جلسه هم اندیشی اساتید خانم دانشگاه علم و صنعت با حضور اعضاء هیئت علمی و حجت الاسلام شریف اصفهانی مسئول نهاد رهبری
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.